بزرگترین کشتی تفریحی کشور در بندرعباس رونمایی می شود!

مدیر کل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان هرمزگان خبر داد: بزرگترین شناور تفریحی کشور با ظرفیت جا به جایی 500 نفر مسافر، اسفند ماه امسال آغاز به کار می کند.

وی با اشاره به پتانسیل های کشورهای جنوبی کشورمان در حوزه گردشگری افزود: دریا یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری استان هرمزگان به حساب می آید و به همین دلیل سعی بر این بوده است تا در سال های اخیر تلاش بیشتری در راستای توسعه زیرساخت های مرتبط با توریسم دریایی در استان هرمزگان صورت بگیرد.

این مدیر حوزه گردشگری همچنین توضیح داد: این کشتی با سرمایه گذاری بخش خصوصی ساخته شده و گنجر نام گرفته است. همچنین این کشتی از سالن اجتماعات و کنفرانس، امکان برگزاری سمینار ها، جلسات و جشن ها بهره می برد که می تواند نیاز سازمان ها و ادارات دولتی و عموم مردم را در خصوص این موارد پوشش دهد. وی افزود: این امر از مهمترین ویژگی های این کشتی توریستی محسوب می شود.

دسترسی به دریا و بهره مندی از سواحل زیبا و بی نظیر همگی دلایلی است که باعث می شود تا بندرعباس همواره برای سفر جالب و هیجان انگیز باشد. علاوه بر این، به دلیل تردد کشتی های تجاری، همواره می توان در این شهر کالاهای متنوع و متفاوتی را تهیه کرد.

بزرگترین کشتی تفریحی کشور در بندرعباس رونمایی می شود!

با قطار به بندرعباس سفر کنید

از آن جا که بندرعباس یکی از شهرهای جنوبی کشورمان به حساب می آید، سفر جاده ای از شهرهای نزدیک به آن آسان است. در مقابل، بیشتر سفر با قطار و هواپیما به این شهر رواج دارد که برای سفرهای طولانی از نظر امکانات رفاهی مناسب تر هستند. در سفر به این شهر از تهران، نزدیک به 1300 کیلومتر مسافت را پیش رو خواهید داشت. سفر به بندرعباس از راه های جاده ای و هوایی هم ممکن است اما اگر تصمیم بگیرید تا با اتوبوس یا خودرو این مسیر را طی کنید، مسافت زیاد شما را آشفته و کلافه خواهد کرد. در مقابل، سفر با هواپیما با این که سرعت بالایی دارد، بسیار پرهزینه است؛ اما وسیله نقلیه دیگری نیز وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد و بدون خستگی و در زمانی مناسب به مقصد رسید. اگر تصمیم بگیرید تا با قطار از تهران به بندرعباس سفر کنید، در حدود 15 ساعت و نیم در راه خواهید بود.

راه آهن بندرعباس، به طور کلی یکی از مهم ترین مسیر های ریلی کشور است که با 613 کیلومتر طول، توانسته است تا به یک نقطه تلفیق مهم صنعتی و صادراتی تبدیل شود. از آنجا هم که بهترین فصل سفر به منطقه جنوب کشور زمستان محسوب می شود، می توانید در این زمان یا در سال نو با قطار به این شهر سفر کنید.

چطور بلیط قطار بندرعباس را تهیه کنیم؟

برای خریدبلیط قطار بندرعباس، راه های متفاوتی وجود دارد. برای مثال می توانید به آژانس های مسافرتی مراجعه کنید یا حتی به راه آهن بروید. البته راه های دیگری هم وجود دارند که علاوه بر ساده تر بودن، سریع تر هم هستند. روش هایی مانند خرید اینترنتی که کمک می کند تا بتوانید در هر ساعتی از شبانه روز و هر روز از هفته، بدون توجه به اینکه در ساعات کاری هستید یا خیر، خرید خود را انجام دهید و فرآیند آن را نهایی کنید. با این وجود، پیشنهاد ما این است که برای خرید بلیط قطار از هر روشی که اقدام می نمایید، به آن دسته از مجموعه های گردشگری اعتماد کنید که باسابقه چندین ساله و اعتبار خود می توانند حامی شما در سفر باشید.

سقالکسار گیلان، دریاچه افسونگر ایران

زیباترین نقطه جهان ، روستای متروکه هوتوان

دَرِ کاروانسرای تی تی همیشه باز است

های ,سفر ,بندرعباس ,قطار ,راه ,کشتی ,می شود ,با قطار ,این شهر ,استان هرمزگان ,یکی از ,گردشگری استان هرمزگان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
hoseynbusiness001 ladan-themes zaab test12399 sibgrafikt drayegh54 sakhtosazan tasthelpbesgo taherefarahani tarztahiye-shirini